O nas

POMAGAMY INNYM UPORZĄDKOWAĆ WSPOMNIENIA

Wszystko po to, aby nie zapomnieć

Jesteśmy firmą rodzinną założoną w 1914 roku przez Marcina Chorzempę (naszego dziadka i pradziadka) na terenie ówczesnej Jugosławi. I chociaż rynek fotograficzny zmienił się nie do poznania od tamtego czasu, to obecnie już czwarte pokolenie kontynuuje tradycje fotograficzne w naszej rodzinie.

Jak na wielopokoleniową rodzinę fotografów przystało, posiadamy kilkaset albumów fotograficznych w naszym rodzinnym archiwum. Większość z nich została zapełniona jeszcze w czasach gdy nie było fotografii cyfrowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że coraz trudniej jest archiwizować papierowe odbitki, czego sami jesteśmy dowodem. Jednak wiemy że i my i nasi klienci mają ogromną potrzebę uporządkowania wspomnień w pięknych albumach i ramkach.

Dlatego właśnie chcemy ułatwić naszym klientom dostęp do pięknych i użytecznych produktów poprzez nasz sklep internetowy. Teraz każdy może na spokojnie wybrać i zastanowić się, który produkt jest dla niego najbardziej odpowiedni.

INDYWIDUALNE PODEJŚĆIE

Zawsze dostosowujemy ofertę oraz wycenę do potrzeb Klienta, aby czuł się wyjątkowo.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Korzystamy ze światowej klasy sprzętu fotograficznego oraz materiałów.

ZAKUPY PRZEZ INTERNET

Wydruki wielkoformatowe, ramki, albumy oraz akcesoria fotograficzne.

Poznaj Nasz Zespół

Trzy pokolenia pracujące razem i uczące się od siebie nawzajem. Pracując razem możemy łatwo połączyć nowoczesne trendy z klasycznymi zasadami dobrej fotografii.

Stefania Wakuła

Mistrzyni Retuszu

Leszek Wakuła

Fotograf

Magdalena Wakuła

Menedżer, Edytor zdjęć

Barbara Biernat

Grafik